O firmie - FK Service

Idź do spisu treści

Menu główne

O firmie

Nasza praca jest naszą pasją. Wierzymy, że tylko połączenie zainteresowań z zawodem jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług.
Nasze biuro rachunkowe działa na rynku finansowo-księgowym od 2002 roku. Obsługujemy zróżnicowane podmioty gospodarcze od spółek prawa handlowego po firmy jednoosobowe. Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa. Specjalizujemy się w rachunkowości, ale zapewnimy również wsparcie w zakresie informatyki, BHP, współpracujemy z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi oraz prawnikami.

Właścicielem firmy jest Wioletta Stybaniewicz, która posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw księgowo-rachunkowych przedsiębiorstw o różnych wielkościach i profilach działalności, magister kierunku Finanse i Rachunkowość, licencjonowana księgowa, członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce od roku 2000.
Działalność biura prowadzona jest w oparciu o wydane przez Ministra Finansów świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 23480/01 i zabezpieczona ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.  
Jako zespół osób twórczych, chętnie podejmujemy nietypowe wyzwania. Nieustannie rozwijamy  zakres świadczonych usług, dostosowując go do rosnących potrzeb i oczekiwań klientów. Sposób prowadzenia księgowości dobieramy indywidualnie do specyfiki działalności przedsiębiorstwa klienta.
Rzetelnie prowadzona dokumentacja księgowa należy do kluczowych obszarów poprawnego funkcjonowania firmy, mając tego świadomość nasz zespół oferuje sumienność i rzetelność ale wiemy też, że zaufanie, szacunek i sympatia są warunkiem niezbędnym udanej współpracy.
    

 
Serdecznie zapraszamy
Zespół FK Service

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego